Opravdu chcete registraci zrušit?


Přihlášení sportovci

Filtrovat podle školy:
Filtrovat podle disciplíny:

Registrovaní sportovci

Nalezení sportovci: 1500

SportovecŠkolaDisciplíny
Adam OndřejVysoké učení technické v Brněšerm (muži) – kord
Adamec JiříČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – skok vysoký
atletika (muži) – trojskok
Adámek FilipMendelova univerzita v Brněorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Albrecht MarekVysoká škola polytechnická Jihlavaatletika (muži) – 1500 m
Almer VojtěchVysoká škola ekonomická v Prazešerm (muži) – kord
Andráši LukášUniverzita Palackého Olomoucplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Austera FilipOstravská univerzita v Ostravěatletika (muži) – 5000 m
AVRAMOVÁ KateřinaUniverzita Pardubiceplavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m znak
Bagačka MartinVysoké učení technické v Brnějudo (muži) – do 73 kg
Bako RadimUnicorn Vysoká školastolní tenis (muži) – dvouhra
Baník MartinZápadočeská univerzita v Plznibeach volejbal (muži) – muži
Barbora AdamAkademie múzických umění v Prazestolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Barnatová KláraMasarykova univerzitaorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Barošová KláraČeské vysoké učení technické v Prazesportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
Bartoš MartinUniverzita obranyjudo (muži) – do 90 kg
Bartošík DavidUniverzita obranyplavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
Bažoutová KláraVysoká škola ekonomická v Prazeatletika (ženy) – 100 m překážek
atletika (ženy) – skok daleký
atletika (ženy) – skok vysoký
Beca JakubUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
Bečvařík DanielUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – hod kladivem
atletika (muži) – vrh koulí
Bedřich MatějVysoké učení technické v Brnějudo (muži) – do 73 kg
Bendželová ZuzanaMasarykova univerzitajudo (ženy) – do 57 kg
Beneš Václav Technická univerzita v Liberciorientační běh (muži) – sprint H
Benešová AlenaMasarykova univerzitaplavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
Bennett Roza EmilyUniversity of New York in Pragueatletika (ženy) – 400 m
Beránek JanJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Bídová MarkétaVysoké učení technické v Brněorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Bieleszová VeronikaTechnická univerzita v Libercišerm (ženy) – kord
Bierská JohanaOstravská univerzita v Ostravěatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 800 m
Bisová NikolaČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (ženy) – 200 m
Blatník FilipČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 110 m překážek
atletika (muži) – 200 m
Blažíček FrantišekVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Blažková HanaVysoké učení technické v Brněatletika (ženy) – 100 m
Blinka Michal Slezská univerzita v Opavěstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Bobák LukášOstravská univerzita v Ostravěatletika (muži) – hod kladivem
Bodnarová Hana České vysoké učení technické v Prazeatletika (ženy) – 1500 m
Boháč MilanVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Boleloucká EliškaVysoké učení technické v Brněšerm (ženy) – kord
Brunclíková VeronikaTechnická univerzita v Liberciorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Brýdlová JustýnaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – skok vysoký
Březina AlešUniverzita Palackého Olomoucšplh na laně (muži) – muži
Bugárová NellySlezská univerzita v Opavěatletika (ženy) – 3 000 m
Buk PetrVysoká škola ekonomická v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
BUREŠ JanUniverzita obranyatletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 200 m
Burian VáclavTechnická univerzita v Libercibeach volejbal (muži) – muži
Burianová KateřinaUniverzita Palackého Olomoucplavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
Buřičová PavlaVysoká škola technická a ekonomická Č. Budějoviceatletika (ženy) – skok o tyči
Cacek KryštofMasarykova univerzitašerm (muži) – šavle
Caldrová EvaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – hod oštěpem
atletika (ženy) – vrh koulí
Camara SamuelUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – hod kladivem
atletika (muži) – vrh koulí
Capulič PatrikŠkoda Auto Vysoká škola o.p.s.beach volejbal (muži) – muži
Carpentier MelanieUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 1500 m
Cetl JosefVysoká škola polytechnická Jihlavaatletika (muži) – 4 x 100 m
atletika (muži) – 4 x 400 m
atletika (muži) – vrh koulí
Cibulka AdamVysoká škola ekonomická v Prazebouldering (muži) – muži
Cigánek JanVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravašerm (muži) – fleret
šerm (muži) – kord
Cihlář MartinZápadočeská univerzita v Plznibeach volejbal (muži) – muži
Ciler JakubVysoká škola chemicko-techologická v Prazebouldering (muži) – muži
Cink JáchymVysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
Coufal JáchymMasarykova univerzitaorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Cymbálová ZuzanaČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (ženy) – skok vysoký
Čáp Karel JosefVysoké učení technické v Brnějudo (muži) – do 66 kg
Čása JakubZápadočeská univerzita v Plznistolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Čech PetrUK - Lékařská a farmaceutická fakulta v Hradci Královéorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Čech VítČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Čechák DanielVysoké učení technické v Brnějudo (muži) – do 90 kg
Čepička LadislavUK - Lékařská fakulta v Plzniorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Černá AnnaTechnická univerzita v Liberciorientační běh (ženy) – sprint D
ČERNÝ JanUniverzita Pardubiceplavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Černý JanVysoká škola ekonomická v Prazešerm (muži) – kord
Čertek JanUniverzita obranyatletika (muži) – 110 m překážek
atletika (muži) – 400 m překážek
Čihák MartinVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Čiháková LucieSlezská univerzita v Opavěstolní tenis (ženy) – dvouhra
Danihelková BarboraMasarykova univerzitaatletika (ženy) – 200 m
atletika (ženy) – 400 m
Děcký MartinVysoké učení technické v Brněplavání s ploutvemi (muži) – 100 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 200 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m RP
Dembická Lenka Technická univerzita v Liberciatletika (ženy) – 3 000 m
Derka JiříVysoké učení technické v Brněbadminton (muži) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Dindošová AgátaČeské vysoké učení technické v Prazesportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
Dinková MichaelaMasarykova univerzitaplavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
Dirbák MartinOstravská univerzita v Ostravěplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
Dítě MarekUniverzita Hradec Královéatletika (muži) – 110 m překážek
atletika (muži) – 400 m překážek
Dittrichová MichaelaVysoké učení technické v Brněorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Dlouhý FilipVysoké učení technické v Brněplavání s ploutvemi (muži) – 100 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m RP
Dočekalová SáraZápadočeská univerzita v Plzniatletika (ženy) – hod diskem
Doksanská EliškaMendelova univerzita v Brněplavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
Doležal DavidVyšší odborná škola CEDUKstolní tenis (muži) – dvouhra
Doležalová SáraJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchplavání (ženy) – 400 m volný způsob
Doleželová NatálieUniverzita Karlova v Prazešerm (ženy) – kord
Donátová ŠtěpánkaTechnická univerzita v Liberciplavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
Donda JiříUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Dostál JiříVysoká škola technická a ekonomická Č. Budějovicebeach volejbal (muži) – muži
Doubek Michal Technická univerzita v Liberciorientační běh (muži) – sprint H
Doušek TomášVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Drahokoupil Matěj Vysoká škola ekonomická v Prazebeach volejbal (muži) – muži
DRAŽANOVÁ EditaUniverzita Pardubicebeach volejbal (ženy) – ženy
Dudáš JakubČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – hod oštěpem
atletika (muži) – vrh koulí
Dudlová KateřinaUniverzita obranyatletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – hod kladivem
Dufek JanUniverzita Karlova v Prazestolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Duchoslavová SabinaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 100 m překážek
atletika (ženy) – skok vysoký
Důra MatoušUK - Lékařská fakulta v Plznistolní tenis (muži) – dvouhra
Ďurčo PatrikUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – 4 x 100 m
atletika (muži) – 4 x 400 m
atletika (muži) – 400 m
Dvořáček AntonínUniverzita Karlova v Prazejudo (muži) – do 66 kg
Dvořáček TomášVysoká škola ekonomická v Prazebeach volejbal (muži) – muži
Dvořák DavidČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – 100 m
Dvořák JakubUniverzita Tomáše Bati ve Zlíněstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Dvořák JakubVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Dvořák Jan Jihočeská univerzita v Českých Budějovicíchstolní tenis (muži) – dvouhra
Dvořák JanTechnická univerzita v Liberciplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Dvořáková KristýnaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – hod diskem
Dvouletá KristýnaUniverzita Karlova v Prazešerm (ženy) – kord
Ehm AdamMasarykova univerzitabadminton (muži) – čtyřhra
badminton (mix) – čtyřhra
Ehm MatějUniverzita Palackého Olomoucbadminton (muži) – čtyřhra
badminton (mix) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Eibichová EliškaVysoká škola chemicko-techologická v Prazeatletika (ženy) – 200 m
atletika (ženy) – skok daleký
Eliáš MatějUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – 800 m
Ezr JanTechnická univerzita v Liberciplavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m znak
Fafejta JanČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – hod kladivem
Fanderlik DavidTechnická univerzita v Liberciplavání s ploutvemi (muži) – 100 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m RP
Fedorová ElaVysoké učení technické v Brněplavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m BF
Fejfar LukášTechnická univerzita v Liberciorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Fikesová Aneta UK - Lékařská fakulta v Plzniatletika (ženy) – hod oštěpem
atletika (ženy) – vrh koulí
Filípek MartinVysoká škola ekonomie a managementustolní tenis (muži) – dvouhra
Folková DenisaTechnická univerzita v Liberciatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 3 000 m
Forejt JakubČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – hod diskem
Forejt MichalČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – hod diskem
Foukalová IvaČeská zemědělská univerzita v Prazebadminton (ženy) – čtyřhra
badminton (mix) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
Frána DominikZápadočeská univerzita v Plznistolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Frank KiliánUniverzita Karlova v Prazešerm (muži) – fleret
šerm (muži) – kord
šerm (muži) – šavle
Fraňková NatálieUK - Lékařská fakulta v Plzniplavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
Franz JanTechnická univerzita v Liberciplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
Frebortová Zuzana MajdalenaUniverzita Karlova v Prazeplavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 100 m znak
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m znak
Furchová LucieJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchplavání (ženy) – 100 m prsa
plavání (ženy) – 100 m znak
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 50 m znak
Gajárek AdamMasarykova univerzitabeach volejbal (muži) – muži
Gajda JanMasarykova univerzitaorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Gajda MartinČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Galeová EmaMasarykova univerzitabouldering (ženy) – ženy
sportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
šplh na laně (ženy) – ženy
Gerginov JáchymČeské vysoké učení technické v Prazebadminton (muži) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Gieselová IvaVysoká škola chemicko-techologická v Prazeatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 3 000 m
GLEICH LukášUniverzita Pardubicejudo (muži) – nad 100 kg
Gloza OndřejJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchatletika (muži) – 400 m překážek
Gottwald RadekVysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRAjudo (muži) – do 90 kg
Gribbin Daniel SebastianVysoká škola chemicko-techologická v Prazeatletika (muži) – 800 m
Grufík Michal Univerzita Palackého Olomoucšerm (muži) – fleret
šerm (muži) – šavle
Grund MichalVysoké učení technické v Brněbadminton (muži) – čtyřhra
badminton (mix) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Grusová TerezaTechnická univerzita v Liberciplavání (ženy) – 100 m znak
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m znak
Gutwirthová AnežkaJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchatletika (ženy) – 1500 m
Gysel DominikČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – skok o tyči
Hadera DitmarČeské vysoké učení technické v Prazešerm (muži) – šavle
Hájek kryštofČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Hájková EliškaUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Hajzler SebastianČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – 4 x 100 m
atletika (muži) – skok o tyči
Hajžman MichalUniverzita Karlova v Prazešerm (muži) – kord
Haman Dalibor TomášUniverzita Palackého Olomoucorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Hampala Sebastian LeoUniverzita Karlova v Prazejudo (muži) – do 81 kg
Hanáková NelaOstravská univerzita v Ostravěstolní tenis (ženy) – čtyřhra
stolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Handlová NatálieUniverzita Karlova v Prazestolní tenis (ženy) – čtyřhra
stolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Hanušová KateřinaUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Hanušová PetraUniverzita Hradec Královéstolní tenis (ženy) – dvouhra
Hardy BenediktUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – vrh koulí
Hartman JanVysoká škola ekonomická v Prazešerm (muži) – kord
šerm (muži) – šavle
Hartmanová BarboraUniverzita Karlova v Prazešerm (ženy) – kord
HARTMANOVÁ Markéta Univerzita Pardubiceatletika (ženy) – hod kladivem
Hašková KláraTechnická univerzita v Libercisportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
Hašlarová TerezaTechnická univerzita v Liberciorientační běh (ženy) – sprint D
Havlíček AdamUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – skok vysoký
HAVLOVÁ BarboraUniverzita Pardubiceatletika (ženy) – hod diskem
Havránek JakubVysoká škola chemicko-techologická v Prazebouldering (muži) – muži
Heczko StanislavUniverzita Palackého Olomoucorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Hejna HynekTechnická univerzita v Libercibouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
Hejna VítVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – dvouhra
Herkus JiříŠkoda Auto Vysoká škola o.p.s.beach volejbal (muži) – muži
Heřman Ondřej Univerzita Karlova v Prazebeach volejbal (muži) – muži
HEŘMÁNKOVÁ AndreaUniverzita Pardubicestolní tenis (ženy) – čtyřhra
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Héžová BarboraUniverzita Palackého Olomoucatletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – vrh koulí
HLADÍKOVÁ NatálieUniverzita Pardubiceplavání (ženy) – 100 m prsa
plavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
Hlaváč OndřejUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Hlaváčová Klára UK - Lékařská fakulta v Plzniatletika (ženy) – 3 000 m
Hlávková KateřinaPolicejní akademie ČRatletika (ženy) – hod oštěpem
Hněvkovská VendulaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – trojskok
Hnízdil MatějUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Hoděrová HanaVysoká škola ekonomie a managementuatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 3 000 m
Hoffman JiříČeské vysoké učení technické v Prazešplh na laně (muži) – muži
Hofman OndřejČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – 1500 m
Hojka VáclavUniverzita obranyatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – hod oštěpem
Holcová TerezaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – hod kladivem
Holečková PetraUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Holoubek LukášČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – 4 x 100 m
atletika (muži) – 4 x 400 m
atletika (muži) – skok vysoký
Holubářová VěraČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (ženy) – 200 m
atletika (ženy) – 400 m
Holubcová JanaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – 400 m
Honsová Anežka Technická univerzita v Liberciorientační běh (ženy) – sprint D
Horáček AndrejVysoké učení technické v Brnějudo (muži) – nad 100 kg
Horáková ZuzanaTechnická univerzita v Liberciorientační běh (ženy) – sprint D
Horníková KateřinaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – hod oštěpem
Hornychová MichaelaČeské vysoké učení technické v Prazebouldering (ženy) – ženy
sportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
Horvát PetrVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 200 m polohový závod
plavání (muži) – 50 m znak
Hořejší MatějVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravašerm (muži) – kord
Hořínková SoňaVysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRAbadminton (mix) – čtyřhra
Hořínková SoňaVysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRAbadminton (mix) – čtyřhra
Hozák Daniel Oskar Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – 5000 m
Hrašková ZuzanaUniverzita Palackého Olomoucplavání s ploutvemi (ženy) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 200 m BF
plavání s ploutvemi (mix) – 4x 50 m BF mix
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m BF
Hrbáč TomášVysoké učení technické v Brněatletika (muži) – 400 m překážek
Hrdina TomášČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – 800 m
Hrníčková AndreaČeské vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Hroch MichalUniverzita obranyatletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 800 m
Hromádka PetrUniverzita Karlova v Prazešerm (muži) – fleret
Hrušková Anita Univerzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – skok vysoký
Hrušková AnitaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – skok vysoký
Hrušková DenisaUK - Lékařská fakulta v Plzniatletika (ženy) – hod kladivem
Hulha LukášUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Hurdálková JanaČeské vysoké učení technické v Prazešplh na laně (ženy) – ženy
Hušek AdamUniverzita Karlova v Prazestolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Hyťhová AdélaZápadočeská univerzita v Plznibeach volejbal (ženy) – ženy
Chadimová AdélaMasarykova univerzitabadminton (ženy) – čtyřhra
badminton (mix) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
Chaloupka MatějČeské vysoké učení technické v Prazešerm (muži) – fleret
Chaloupská BarboraUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Chaloupský JakubČeská zemědělská univerzita v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Chalupka DominikVysoké učení technické v Brnějudo (muži) – do 60 kg
Chalupník Jiří UK - Lékařská a farmaceutická fakulta v Hradci Královéplavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 200 m polohový závod
plavání (muži) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m prsa
Chrascina MarekVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – 5000 m
Chrástová TerezaUniverzita Hradec Královéorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Ivančo RobinUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemšerm (muži) – kord
Jakeš MartinZápadočeská univerzita v Plznišerm (muži) – kord
Jakubský FilipVysoká škola ekonomická v Prazestolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (muži) – dvouhra
Janas PetrČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Janďurová LindaTechnická univerzita v Liberciatletika (ženy) – hod oštěpem
Janebová BarboraVysoká škola chemicko-techologická v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Janíčková BarboraUniverzita Palackého Olomoucplavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 100 m znak
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m znak
plavání s ploutvemi (ženy) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m BF
Janík Michal Mendelova univerzita v Brněstolní tenis (muži) – dvouhra
Janků JakubUniverzita Karlova v Prazešerm (muži) – kord
Janků Valerie Univerzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – skok daleký
atletika (ženy) – trojskok
Janoušek EduardČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – 400 m překážek
Janoušek TomášTechnická univerzita v Libercišplh na laně (muži) – muži
Janovský TomášUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Janský MartinVysoká škola chemicko-techologická v Prazeatletika (muži) – 110 m překážek
atletika (muži) – 200 m
Jansová DenisaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 400 m překážek
atletika (ženy) – 800 m
Jantač DavidUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemšerm (muži) – šavle
Jantačová ZuzanaČeská zemědělská univerzita v Prazestolní tenis (ženy) – dvouhra
Jaskovská AliceVysoká škola ekonomická v Prazešerm (ženy) – kord
Jelínek KryštofMasarykova univerzitaorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Jelínek Ludvík Technická univerzita v Liberciplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Jelínek LudvíkTechnická univerzita v Libercijudo (muži) – do 100 kg
Jelínek PetrVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Jelínek VojtěchVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – dvouhra
Jelínková AdélaUniverzita Hradec Královéorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Jeřábek DominikVysoká škola ekonomická v Prazešerm (muži) – kord
Jež DominikUniverzita Tomáše Bati ve Zlíněstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Ježková NikolaVŠE - Fakulta managementu v Jindřichově Hradciatletika (ženy) – 100 m
Jíra StanislavUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – 100 m
Jiran JanVysoká škola ekonomická v Prazešerm (muži) – kord
šerm (muži) – šavle
Jisl VáclavČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – 4 x 400 m
atletika (muži) – 400 m překážek
Joannidu NikiVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (ženy) – skok o tyči
Jurák MatúšVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – dvouhra
Kadavá KateřinaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – skok daleký
atletika (ženy) – trojskok
Kahajová BarboraMendelova univerzita v Brněplavání (ženy) – 100 m prsa
plavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
Kahoun LukášUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Kaiserová JohanaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 100 m
Kalous MatyášUniverzita Karlova v Prazejudo (muži) – do 81 kg
Kaňková IvanaVysoká škola ekonomická v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Kantor JiříVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 200 m polohový závod
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Kantová NatálieUniverzita Karlova v Prazeplavání (ženy) – 100 m prsa
plavání (ženy) – 100 m znak
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání s ploutvemi (ženy) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 200 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m RP
Kaplan FilipČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – hod oštěpem
Kaplánek JakubVysoká škola polytechnická Jihlavaatletika (muži) – hod oštěpem
Karlík JakubUniverzita Hradec Královéatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – vrh koulí
KARMELITA OleksandrUniverzita Pardubiceplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
Karolína AschermannováUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Kašpar MatějTechnická univerzita v Libercišplh na laně (muži) – muži
Kaulfus TomášUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemjudo (muži) – do 73 kg
Kim GennadiyČeská zemědělská univerzita v Prazejudo (muži) – do 73 kg
šplh na laně (muži) – muži
Klásek JanMasarykova univerzitaplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Klaus RobertČeské vysoké učení technické v Prazešerm (muži) – kord
Klempererová AnnaMasarykova univerzitastolní tenis (ženy) – čtyřhra
stolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Kleprlík AdamČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – hod oštěpem
Klíč OndřejMasarykova univerzitašplh na laně (muži) – muži
Klíma OndřejŠkoda Auto Vysoká škola o.p.s.beach volejbal (muži) – muži
Klonová KláraUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – vrh koulí
Kneifelová AdélaUniverzita Palackého Olomoucplavání s ploutvemi (ženy) – 100 m PP
plavání s ploutvemi (ženy) – 200 m PP
plavání s ploutvemi (mix) – 4x 50 m BF mix
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m PP
Kocián JanUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – skok vysoký
Kohlmannová AnetaUniverzita Karlova v Prazestolní tenis (ženy) – čtyřhra
stolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Kohoutek JakubUniverzita Karlova v Prazešerm (muži) – šavle
Kohoutová MarkétaUniverzita obranybadminton (ženy) – čtyřhra
badminton (mix) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
Kokešová AlexandraOstravská univerzita v Ostravějudo (ženy) – do 70 kg
Koktavá IvanaOstravská univerzita v Ostravěatletika (ženy) – hod oštěpem
Kolářová MarkétaUniverzita Karlova v Prazešplh na laně (ženy) – ženy
Kolegarová AnetaMasarykova univerzitaatletika (ženy) – 1500 m
Kolín JakubTechnická univerzita v Liberciatletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 4 x 400 m
atletika (muži) – 800 m
Kolísek JosefVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Kolský PavelČeské vysoké učení technické v Prazejudo (muži) – do 100 kg
orientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Komárek VojtěchČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – skok daleký
Končal AdamJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchstolní tenis (muži) – dvouhra
Kopčilová ZuzanaVysoké učení technické v Brněplavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (ženy) – 200 m PP
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m BF
Kopec AdamVysoké učení technické v Brněatletika (muži) – 400 m překážek
Kopková HanaVysoké učení technické v Brnějudo (ženy) – do 57 kg
šerm (ženy) – kord
Kopřivová HanaVysoké učení technické v Brněplavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m BF
Korelová KristýnaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 200 m
atletika (ženy) – 4 x 400 m
atletika (ženy) – 400 m překážek
Kosová TerezaMendelova univerzita v Brněorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Kostka JiříMasarykova univerzitaorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Koštejn VítUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Kotalíková JulieUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – skok vysoký
Kotrba VítČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – hod diskem
Kotyza DanielMasarykova univerzitaatletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 800 m
Kouřilová SoňaVysoké učení technické v Brněatletika (ženy) – 800 m
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Kováč DanUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – 100 m
Kovál AdamMendelova univerzita v Brněšplh na laně (muži) – muži
Kovandová MichaelaČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – trojskok
atletika (ženy) – vrh koulí
Kozák OndřejVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Kozák PavelVysoké učení technické v Brněšerm (muži) – fleret
Kozlová LucieUK - Lékařská a farmaceutická fakulta v Hradci Královéatletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – 200 m
Kraft ŠimonUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – hod kladivem
atletika (muži) – vrh koulí
Krejčí OndřejJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchstolní tenis (muži) – dvouhra
Krejčíř PetrUniverzita Palackého Olomoucplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
Krejčová LucieUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Krejzarová Barbora Univerzita Karlova v Prazeplavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
KRONIKOVÁ ŠtěpánkaUniverzita Pardubiceorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Kropáčková VeronikaVysoká škola chemicko-techologická v Prazeatletika (ženy) – 800 m
Kroužecký TomášČeská zemědělská univerzita v Prazešerm (muži) – fleret
šerm (muži) – kord
šerm (muži) – šavle
Krov MartinVysoká škola chemicko-techologická v Prazeatletika (muži) – 1500 m
bouldering (muži) – muži
Krpatová PavlínaČeská zemědělská univerzita v Prazebadminton (mix) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
Krpatová PavlínaČeská zemědělská univerzita v Prazebadminton (mix) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
KRUPA MichalUniverzita Pardubicestolní tenis (muži) – dvouhra
KRUPAŘOVÁ JanaUniverzita Pardubicebeach volejbal (ženy) – ženy
Kryštof JanČeské vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (muži) – muži
Kříž OndřejUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – hod oštěpem
Křížek ŠimonOstravská univerzita v Ostravějudo (muži) – do 81 kg
Kubátová JulieVysoká škola ekonomická v Prazeatletika (ženy) – 400 m
atletika (ženy) – 800 m
Kubec FilipUniverzita obranyplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
Kubeček JosefUniverzita Palackého Olomoucorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Kubíček MatyášUniverzita Karlova v Prazeplavání s ploutvemi (muži) – 100 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 200 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m PP
Kulhánek RadekTechnická univerzita v Libercibeach volejbal (muži) – muži
Kulíšek VítČeská zemědělská univerzita v Prazebadminton (muži) – čtyřhra
Kunetek PetrVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 200 m
atletika (muži) – skok daleký
Kůtová KamilaJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchatletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – vrh koulí
Kutta František Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labembouldering (muži) – muži
Kvapil MartinUniverzita Pardubiceatletika (muži) – skok daleký
atletika (muži) – trojskok
KVASNIČKOVÁ PavlaUniverzita Pardubiceatletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – 100 m překážek
atletika (ženy) – 200 m
Lampa OndřejVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – 4 x 400 m
atletika (muži) – 400 m
Lampová BarboraČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 3 000 m
Landecký JanVyšší odborná škola ČUS, s.r.o.plavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Larisch JanVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – 1500 m
Látal FilipUniverzita Palackého Olomoucplavání s ploutvemi (muži) – 100 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 200 m PP
plavání s ploutvemi (mix) – 4x 50 m BF mix
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m PP
Latislavová EliškaTechnická univerzita v Liberciatletika (ženy) – skok daleký
Laube TomášUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – skok vysoký
atletika (muži) – trojskok
Lazar VáclavVysoké učení technické v Brněšerm (muži) – kord
Létalová Veronika AlenaMendelova univerzita v Brnějudo (ženy) – do 70 kg
Líbalová ŠárkaČeská zemědělská univerzita v Prazebadminton (ženy) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
Lima TomásČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Lindová PavlínaZápadočeská univerzita v Plznibeach volejbal (ženy) – ženy
Liner JiříVysoká škola ekonomická v Prazešerm (muži) – kord
Liška PetrOstravská univerzita v Ostravěatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – vrh koulí
Liška VáclavVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Lišková KláraUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – 100 m překážek
atletika (ženy) – 200 m
Lorenc MartinUniverzita Tomáše Bati ve Zlíněstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Loučka DavidUniverzita obranybouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
Ludvík DavidMendelova univerzita v Brněplavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 200 m polohový závod
plavání (muži) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
plavání s ploutvemi (muži) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 200 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Ludvík TomášČeské vysoké učení technické v Prazeplavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 200 m polohový závod
plavání (muži) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
plavání s ploutvemi (muži) – 200 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 200 m PP
Lukášek Tomáš Mendelova univerzita v Brněbouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
Lukášová TerezaVysoká škola ekonomická v Prazeatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 3 000 m
Lukš PetrJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchatletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 800 m
Macák JanMasarykova univerzitabadminton (mix) – čtyřhra
badminton (muži) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Macek OndřejMasarykova univerzitaorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Máchal Jaroslav Technická univerzita v Libercibadminton (muži) – čtyřhra
badminton (mix) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Machálek JakubUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – vrh koulí
Majer TomášUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – 200 m
atletika (muži) – 400 m
Maleček JakubUniverzita Karlova v Prazeplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
šerm (muži) – kord
Malík ViktorVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Malinová MichaelaUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemplavání (ženy) – 100 m prsa
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
Mareček DenisUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 200 m
Mareček ŠimonMasarykova univerzitaorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Marek FilipTechnická univerzita v Libercibadminton (mix) – čtyřhra
badminton (muži) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Marek JakubZápadočeská univerzita v Plzniplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
Marek Vojtěch Masarykova univerzitaorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Mareš AlbertUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Marina Kollár Univerzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 200 m
atletika (ženy) – 400 m
Maršík AlešČeské vysoké učení technické v Prazebouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
Martinko JiříVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravastolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (muži) – dvouhra
Martinko TomášVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravastolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Máša MatějMasarykova univerzitaplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 200 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Mašek JanUniverzita obranyjudo (muži) – nad 100 kg
Maťátko VojtěchUniverzita Palackého Olomoucplavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Mateček DenisUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – 100 m
Matějková BarboraMasarykova univerzitaorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Matico SergiuUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – 1500 m
Matoušek MarekMasarykova univerzitaplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Matušková NatálieVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (ženy) – hod oštěpem
atletika (ženy) – skok vysoký
Melišík MartinČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (ženy) – sprint D
Melmuka MartinČeské vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (muži) – muži
Melnychenko MaksymUniverzita Hradec Královéatletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 200 m
Menc MiroslavUniverzita Karlova v Prazeplavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (mix) – 4x 50 m BF mix
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m RP
Mentzl MartinMasarykova univerzitajudo (muži) – do 73 kg
Mervaldová HanaUniverzita Karlova v Prazešerm (ženy) – fleret
šerm (ženy) – kord
šerm (ženy) – šavle
Měsíčková BarboraUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemšerm (ženy) – kord
Měšťan OndřejČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Metelka OndřejMasarykova univerzitaorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Míček MartinVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 200 m polohový závod
plavání (muži) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Mielec Jaromír Univerzita Karlova v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Michálková KarolínaOstravská univerzita v Ostravějudo (ženy) – do 78 kg
Míka TomášČeská zemědělská univerzita v Prazeplavání (muži) – 50 m volný způsob
Mikelová KateřinaUniverzita Karlova v Prazebadminton (mix) – čtyřhra
badminton (ženy) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
Mikeš MatějVysoká škola chemicko-techologická v Prazejudo (muži) – do 66 kg
Mikulec MartinMendelova univerzita v Brněbouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
Mikulenka JiříUniverzita Karlova v Prazebeach volejbal (muži) – muži
Mikulková NicolVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (ženy) – 800 m
Mladý PetrMasarykova univerzitajudo (muži) – do 81 kg
Mlejnek StanislavTechnická univerzita v Liberciorientační běh (muži) – sprint H
Mocharová IvetaMasarykova univerzitaatletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – hod oštěpem
atletika (ženy) – vrh koulí
Mokrý OndřejVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Moláčková NatálieUniverzita Karlova v Prazešplh na laně (ženy) – ženy
Molíková PavlaVysoká škola ekonomická v Prazeatletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – 100 m překážek
atletika (ženy) – skok daleký
Morávek RadimOstravská univerzita v Ostravěstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (muži) – dvouhra
Moravík JanUniverzita Karlova v Prazejudo (muži) – do 66 kg
Morbitzerová KarolínaUniverzita Palackého Olomoucatletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – vrh koulí
Morvay MartinUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – 400 m
atletika (muži) – 800 m
Moucha RobertUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – trojskok
Mrázek ZdeněkZápadočeská univerzita v Plznijudo (muži) – do 73 kg
šplh na laně (muži) – muži
Mrázková NatálieMasarykova univerzitaatletika (ženy) – 3 000 m
Musil AlbertUniverzita Karlova v Prazebouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
Musil RadomírUniverzita Karlova v Prazejudo (muži) – do 90 kg
šplh na laně (muži) – muži
Musilová EvelynUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 1500 m
Musilová Markéta Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemplavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Navrátilová BarboraČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (ženy) – 100 m překážek
Nečasová MichaelaČeské vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Nedbálek MichalVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Neděla KryštofVysoká škola ekonomie a managementuatletika (muži) – hod diskem
Nedomlelová LucieTechnická univerzita v Liberciorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Nedvědová LucieUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (ženy) – skok vysoký
atletika (ženy) – vrh koulí
Nedvědová VeronikaVysoká škola ekonomická v Prazeatletika (ženy) – 100 m překážek
atletika (ženy) – skok daleký
Nechanická KláraVysoké učení technické v Brněorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Nechanický JanVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
NEJMAN LukášUniverzita Pardubicebeach volejbal (muži) – muži
Němcová EliškaVeterinární univerzita Brnoatletika (ženy) – hod kladivem
Němčák MartinVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – 5000 m
Němčanská BarboraUniverzita Palackého Olomoucplavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m prsa
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m prsa
plavání s ploutvemi (ženy) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m PP
Netolický JaroslavČeské vysoké učení technické v Prazeplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m znak
plavání s ploutvemi (muži) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 200 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m RP
Netopil PetrUniverzita Karlova v Prazešerm (muži) – kord
Netrh VojtěchUniverzita Palackého Olomoucplavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 200 m BF
Neumanová LucieUniversity of New York in Pragueatletika (ženy) – 400 m
atletika (ženy) – 800 m
Nguyen Trong KhaiMasarykova univerzitabadminton (muži) – čtyřhra
šerm (muži) – fleret
Nikolaienko AvroraVysoká škola chemicko-techologická v Prazestolní tenis (ženy) – dvouhra
Nováček TomášVysoká škola ekonomická v Prazejudo (muži) – do 90 kg
Nováček VáclavUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemjudo (muži) – do 73 kg
Novák AdamUniverzita Hradec Královéplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Novák MartinTechnická univerzita v Libercišerm (muži) – kord
Novák MatějUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 5000 m
Novák MiroslavTechnická univerzita v Libercišplh na laně (muži) – muži
Nováková AnnaUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labembouldering (ženy) – ženy
Nováková PetraUniverzita Palackého Olomoucatletika (ženy) – skok daleký
Novotná Alena Vysoká škola ekonomická v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Novotná EliškaMasarykova univerzitasportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
Novotný JakubUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – 400 m překážek
Novotný ViktorZápadočeská univerzita v Plznijudo (muži) – do 90 kg
šplh na laně (muži) – muži
Ntemo ArminUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 200 m
Nývlt Tomáš Technická univerzita v Liberciorientační běh (muži) – sprint H
Odvářka JiříUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – 110 m překážek
atletika (muži) – 4 x 100 m
Oliva KryštofČeské vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (muži) – muži
Opletal MichalVysoká škola ekonomická v Prazešerm (muži) – kord
Ormston Caroline JaneVeterinární univerzita Brnoplavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
Osolsobě JiříVysoké učení technické v Brněatletika (muži) – hod oštěpem
atletika (muži) – vrh koulí
Pácl TomášUniverzita Palackého Olomoucplavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 50 m prsa
Palacký MarekVysoká škola chemicko-techologická v Prazejudo (muži) – nad 100 kg
Palán VáclavUniverzita Karlova v Prazebadminton (muži) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Panovec KryštofVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Papež MichalVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Pardamcová LenkaČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (ženy) – 3 000 m
Paroulek LukášTechnická univerzita v Liberciorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Pařízek DanielUniverzita Karlova v Prazejudo (muži) – do 90 kg
Patera TomášČeské vysoké učení technické v Prazebadminton (muži) – dvouhra
Paterová KristýnaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – hod kladivem
atletika (ženy) – vrh koulí
Patočka MarekVysoké učení technické v Brněšerm (muži) – kord
Pavelicová AdrianaMasarykova univerzitaatletika (ženy) – 1500 m
Pavelková HanaMasarykova univerzitaatletika (ženy) – 3 000 m
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Pavlíková MagdaVysoká škola ekonomická v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Pavlovcová JulieVysoké učení technické v Brněplavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
Pavlovec DanTechnická univerzita v Liberciorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Pavlů KateřinaTechnická univerzita v Liberciorientační běh (ženy) – sprint D
Pekařová JanaUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Peřich MarekČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – skok vysoký
Pešek PetrZápadočeská univerzita v Plznijudo (muži) – do 100 kg
šplh na laně (muži) – muži
Petiška VojtěchČeské vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (muži) – muži
Petrásková VeronikaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 400 m
Petrová Kateřina Technická univerzita v Libercibouldering (ženy) – ženy
sportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
Petrů JanMasarykova univerzitaplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Petrušková KláraOstravská univerzita v Ostravěbadminton (ženy) – čtyřhra
badminton (mix) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
Picek JakubTechnická univerzita v Liberciorientační běh (muži) – sprint H
PIHERA František Univerzita Pardubicebeach volejbal (muži) – muži
Pilný TomášČeská zemědělská univerzita v Prazeplavání s ploutvemi (muži) – 100 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 200 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m PP
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m RP
Pinc MatoušVysoká škola ekonomická v Prazešerm (muži) – kord
Pintera DanielČeská zemědělská univerzita v Prazejudo (muži) – do 81 kg
šplh na laně (muži) – muži
Pipek Ondřej Univerzita Karlova v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Pírková MarcelaVysoké učení technické v Brněatletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – 200 m
Plašil PetrTechnická univerzita v Liberciatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – vrh koulí
Platil PatrikVysoká škola uměleckoprůmyslová v Prazešerm (muži) – šavle
Pluhařová DenisaUniverzita Palackého Olomoucplavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (ženy) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m BF
Podlahová KarolínaČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (ženy) – skok o tyči
Podsedníková LucieMendelova univerzita v Brněbeach volejbal (ženy) – ženy
Pohl AlešČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – hod oštěpem
Pohl OndřejMasarykova univerzitabeach volejbal (muži) – muži
Pohořalý JakubVysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRAjudo (muži) – do 90 kg
Pokorný DavidUniverzita Tomáše Bati ve Zlíněorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Pokorný Richard Unicorn Vysoká školašerm (muži) – šavle
Pokorný ŠtěpánJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchatletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – skok daleký
atletika (muži) – trojskok
Polišenská PetraUniverzita Palackého Olomoucplavání s ploutvemi (ženy) – 100 m PP
plavání s ploutvemi (mix) – 4x 50 m BF mix
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m PP
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m RP
Polišenský VítVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Pompura DanielVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Ponížil MartinUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – vrh koulí
Pospíšil JonášUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – 110 m překážek
atletika (muži) – 4 x 100 m
atletika (muži) – 400 m překážek
atletika (muži) – skok daleký
atletika (muži) – skok vysoký
atletika (muži) – trojskok
Pospíšil MatoušČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – skok daleký
atletika (muži) – trojskok
Potštejnský Tomáš Technická univerzita v Libercibouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
Potůček ŠimonVysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
Potůček ŠtěpánČeské vysoké učení technické v Prazebouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
Potůček TomášMasarykova univerzitašerm (muži) – šavle
Prantl TomášZápadočeská univerzita v Plzniplavání (muži) – 100 m znak
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
Preisler LukášVysoké učení technické v Brněatletika (muži) – 110 m překážek
atletika (muži) – 400 m překážek
atletika (muži) – skok daleký
Prchal MatoušČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 200 m
atletika (muži) – hod oštěpem
Prchalová EliškaUniverzita Hradec Královéšerm (ženy) – kord
PRCHALOVÁ TerezaUniverzita Pardubicešerm (ženy) – kord
Procházka Roman Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
Procházka ŠimonČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – 400 m překážek
Procházka Tadeáš Česká zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – vrh koulí
Procházka VojtěchČeská zemědělská univerzita v Prazejudo (muži) – do 73 kg
Průdek JanČeské vysoké učení technické v Prazeplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Průša DominikVysoká škola ekonomická v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Přibylová ValantýnaJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchatletika (ženy) – 100 m překážek
atletika (ženy) – 200 m
Pulkrábek Ondřej Technická univerzita v Liberciorientační běh (muži) – sprint H
Račanský JanVysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži
Randáková AdélaČeská zemědělská univerzita v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Rapatanová Zuzana Vysoké učení technické v Brněbouldering (ženy) – ženy
sportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
Raška MichalSlezská univerzita v Opavěstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Raška TomášVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravajudo (muži) – nad 100 kg
Reinhard KvětoslavVysoké učení technické v Brněšerm (muži) – šavle
Reinhardová Kristýna PatricieMasarykova univerzitašerm (ženy) – šavle
Renc JakubČeské vysoké učení technické v Prazeplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m znak
Richterová AgátaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – hod kladivem
Romanová LeonaMasarykova univerzitašplh na laně (ženy) – ženy
Rothanzlová HelenaVeterinární univerzita Brnoatletika (ženy) – skok daleký
atletika (ženy) – trojskok
Roudný MartinVysoká škola chemicko-techologická v Prazeorientační běh (muži) – sprint H
RUČOVÁ SimonaUniverzita Pardubiceatletika (ženy) – 100 m překážek
atletika (ženy) – 400 m
atletika (ženy) – 400 m překážek
atletika (ženy) – skok vysoký
Rusnák JurajVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Růžička MartinUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 5000 m
Růžička ŠimonUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Růžičková MarieSlezská univerzita v Opavěbadminton (ženy) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
Růžičková VendulaČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Rygl OndřejVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Řadová LucieUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Sabol JosefČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Sádovský MatějUniverzita Hradec Královéatletika (muži) – skok daleký
Safanovič PatrikVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravajudo (muži) – do 73 kg
Saligerová KateřinaČeská zemědělská univerzita v Prazešerm (ženy) – kord
Sanna KarinVysoká škola ekonomická v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Sedláček JaroslavČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – 1500 m
orientační běh (muži) – sprint H
Sedlář PetrUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – 4 x 100 m
atletika (muži) – 400 m překážek
atletika (muži) – skok daleký
atletika (muži) – trojskok
Seidlová Miriam Univerzita Karlova v Prazeplavání (ženy) – 100 m prsa
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m prsa
plavání s ploutvemi (ženy) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 200 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m BF
Sellner MartinUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – skok daleký
Semerád TomášČeské vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (muži) – muži
Semíková JulieTechnická univerzita v Liberciorientační běh (ženy) – krátká trať D
Semíková LucieČeská zemědělská univerzita v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Semrádová JanaMasarykova univerzitaorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Shevchenko AleksandrVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Shon MartinUniverzita Karlova v Prazešerm (muži) – šavle
Schnajberk JanVyšší odborná škola ČUS, s.r.o.atletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 200 m
Schwarczová Aneta Univerzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 1500 m
Sikorová TerezaOstravská univerzita v Ostravěatletika (ženy) – 400 m
atletika (ženy) – 800 m
Skála RadekMasarykova univerzitastolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (muži) – dvouhra
Skalická Veronika Univerzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – 200 m
atletika (ženy) – trojskok
Skočdopolová HanaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – 200 m
Skopová AlžbětaZápadočeská univerzita v Plznibeach volejbal (ženy) – ženy
Skoupý OndřejVysoké učení technické v Brnějudo (muži) – do 90 kg
Skřeček DavidVysoké učení technické v Brněatletika (muži) – 400 m
Sládek DominikČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – vrh koulí
Sládková VeronikaZápadočeská univerzita v Plzniatletika (ženy) – 400 m překážek
Slapnička JakubVyšší odborná škola CEDUKstolní tenis (muži) – dvouhra
SLAVÍKOVÁ Kristýna Univerzita Pardubicestolní tenis (ženy) – čtyřhra
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Slezáková LenkaUniverzita Karlova v Prazesportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
Slípková EliškaVysoké učení technické v Brněbouldering (ženy) – ženy
sportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
Slíva DavidVysoké učení technické v Brněbadminton (muži) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Slovák DavidVysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
Smažík MatyášJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 200 m polohový závod
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Smolková BarboraUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Smutná Anna MarieUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Sochor JanVysoká škola chemicko-techologická v Prazebouldering (muži) – muži
Sojka AlexandrUniverzita Karlova v Prazejudo (muži) – do 81 kg
šplh na laně (muži) – muži
Soukal LukášVyšší odborná škola ČUS, s.r.o.atletika (muži) – 200 m
atletika (muži) – 400 m
Soukup MatějUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – vrh koulí
Spišjak JakubUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 200 m
Srba Lukáš Vysoká škola ekonomická v Prazejudo (muži) – do 60 kg
judo (muži) – do 66 kg
Srdínková KristinaTechnická univerzita v Liberciorientační běh (ženy) – sprint D
Srp SašaMasarykova univerzitašerm (muži) – šavle
Srstková OlgaAkademie múzických umění v Prazeatletika (ženy) – 100 m
Staněk JanVysoké učení technické v Brnějudo (muži) – do 90 kg
Stará Natálie Univerzita Karlova v Prazebadminton (ženy) – čtyřhra
badminton (mix) – čtyřhra
Staś OndřejVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – skok daleký
atletika (muži) – trojskok
Stehlík JanUniverzita Palackého Olomoucšerm (muži) – fleret
šerm (muži) – kord
šerm (muži) – šavle
Steinsová AdélaČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 800 m
Stejskalová EliškaUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labembadminton (ženy) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
STEJSKALOVÁ HanaUniverzita Pardubicebadminton (ženy) – čtyřhra
badminton (mix) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
Stodola MarekMasarykova univerzitaplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m RP
Straka JakubUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labembadminton (muži) – čtyřhra
badminton (mix) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Stránská AnnaTechnická univerzita v Libercistolní tenis (ženy) – čtyřhra
stolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Stránská AnnaTechnická univerzita v Libercistolní tenis (ženy) – čtyřhra
stolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (ženy) – dvouhra
STRÁNSKÁ VendulkaUniverzita Pardubiceatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 3 000 m
Strapko TomášVysoké učení technické v Brněšerm (muži) – kord
Strašík TadeášUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemplavání (muži) – 100 m prsa
plavání (mix) – 4x 50 m polohová štafeta
plavání (mix) – 4x 50 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
Strejc TomášZápadočeská univerzita v Plzniplavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Stryja ŠtěpánVysoké učení technické v Brnějudo (muži) – do 81 kg
Střelec MikulášVysoká škola polytechnická Jihlavaatletika (muži) – 4 x 100 m
atletika (muži) – 4 x 400 m
atletika (muži) – 400 m překážek
Stuchlík MichaelTechnická univerzita v Liberciorientační běh (muži) – sprint H
Stýblová KláraČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (ženy) – 3 000 m
Suchá LindaZápadočeská univerzita v Plzniatletika (ženy) – skok daleký
atletika (ženy) – trojskok
Suchá NikolaČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (ženy) – 1500 m
Suráková AnnaZápadočeská univerzita v Plzniatletika (ženy) – 800 m
Surová MarikaMasarykova univerzitaplavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m prsa
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m znak
Svátek OtaUniverzita Karlova v Prazešerm (muži) – kord
Světnický FrantišekČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Svoboda Bohumil JiříČeské vysoké učení technické v Prazešerm (muži) – fleret
šerm (muži) – kord
šerm (muži) – šavle
Svoboda Bohumil JiříČeské vysoké učení technické v Prazeplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Svoboda DavidVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – dvouhra
Svoboda DominikUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – vrh koulí
Svoboda JakubVysoké učení technické v Brněšerm (muži) – kord
Svoboda JanUniverzita Karlova v Prazejudo (muži) – do 81 kg
Svoboda OndřejŠkoda Auto Vysoká škola o.p.s.beach volejbal (muži) – muži
Svobodová BarboraTechnická univerzita v Liberciplavání s ploutvemi (ženy) – 100 m PP
plavání s ploutvemi (ženy) – 200 m PP
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m PP
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m RP
Synáček PetrTechnická univerzita v Liberciatletika (muži) – 200 m
atletika (muži) – 4 x 400 m
atletika (muži) – 400 m překážek
Sýs AlanAkademie múzických umění v Prazestolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Šabata MatějČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – 200 m
atletika (muži) – 400 m
Šabata MilanVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
ŠABATA RadekUniverzita Pardubiceorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Šafránková JanaVyšší odborná škola ČUS, s.r.o.atletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – 200 m
Šafránková KateřinaUniverzita Hradec Královéatletika (ženy) – hod kladivem
Šámalová TerezaUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemstolní tenis (ženy) – dvouhra
Šarounová MarkétaUniverzita Hradec Královéatletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – 400 m překážek
Šebáková VeronikaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – skok o tyči
Šebáková VeronikaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – skok o tyči
Šebík LukášUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 200 m
atletika (muži) – 400 m
Šedová EliškaMasarykova univerzitastolní tenis (ženy) – čtyřhra
stolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Šercl JonatanVysoká škola chemicko-techologická v Prazebadminton (mix) – čtyřhra
badminton (muži) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Šestáková SáraJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchbeach volejbal (ženy) – ženy
Šíblová SáraMasarykova univerzitastolní tenis (ženy) – čtyřhra
stolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Šilhavá AnnaČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (ženy) – 800 m
Šilhavá Radka Univerzita Karlova v Prazebadminton (mix) – čtyřhra
badminton (ženy) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
Šimon PavelTechnická univerzita v Libercišerm (muži) – fleret
Šimonová ViktorieUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (ženy) – hod oštěpem
atletika (ženy) – vrh koulí
Široký VáclavVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 200 m polohový závod
plavání (muži) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 200 m BF
Šklíbová VeronikaUniverzita Palackého Olomoucorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Škopek AleksandrVysoká škola polytechnická Jihlavašplh na laně (muži) – muži
Škorvánková EvaZápadočeská univerzita v Plznibeach volejbal (ženy) – ženy
Škvor OtaMasarykova univerzitaorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Šmarda Marek Vysoká škola polytechnická Jihlavašplh na laně (muži) – muži
Šmída MichalVysoké učení technické v Brněatletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 800 m
Šneiderová DanielaUniverzita Palackého Olomoucorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Šobrová AnnaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – skok vysoký
Šobrová AnnaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – skok vysoký
Šoška ŠimonVysoké učení technické v Brněplavání s ploutvemi (muži) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 200 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Šotola VojtěchUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemšerm (muži) – kord
Špaček DominikVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 200 m polohový závod
plavání (muži) – 50 m prsa
Špetlík VojtěchTechnická univerzita v Liberciatletika (muži) – 4 x 400 m
atletika (muži) – 400 m
atletika (muži) – 800 m
Šrámek DanielVysoká škola ekonomická v Prazeatletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 200 m
Šritterová AdélaČeské vysoké učení technické v Prazešplh na laně (ženy) – ženy
Šritterová VeronikaVysoká škola chemicko-techologická v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Štalzer AdamGOODWILL – vyšší odborná škola, s.r.o.stolní tenis (muži) – dvouhra
Štanclová VendulaTechnická univerzita v Liberciatletika (ženy) – skok o tyči
Šťastný ZdeněkVysoké učení technické v Brněbouldering (muži) – muži
Štefko NicolasČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 4 x 400 m
Štemberk JakubUniverzita obranyplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 200 m polohový závod
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Štěrbová Adéla Univerzita Karlova v Prazeplavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m motýlek
Štolfa JakubTechnická univerzita v Liberciorientační běh (muži) – sprint H
Štosek DavidUniverzita Hradec Královéjudo (muži) – nad 100 kg
Štoudková PavlaMasarykova univerzitaatletika (ženy) – 400 m
Šulc VáclavVysoké učení technické v Brněšerm (muži) – kord
Švadlena MichalVysoká škola ekonomická v Prazeorientační běh (muži) – sprint H
Švácha PavelUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (muži) – 5000 m
Švarc RadimVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Švejda TomášVysoká škola technická a ekonomická Č. Budějovicebadminton (muži) – čtyřhra
Švejda TomášVysoká škola technická a ekonomická Č. Budějovicebadminton (mix) – čtyřhra
Švomová AdélaMasarykova univerzitaplavání s ploutvemi (ženy) – 100 m PP
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m PP
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m RP
Tepliakov-Suchkov YuriiČeské vysoké učení technické v Prazebadminton (muži) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
TEPLÝ JanUniverzita Pardubiceplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Thoř TomášČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Tichá BarboraZápadočeská univerzita v Plzniatletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – vrh koulí
Tláskal JakubČeská zemědělská univerzita v Prazebeach volejbal (muži) – muži
Tóbiszová MonikaVysoká škola ekonomická v Prazešerm (ženy) – kord
Tokár RadimVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Tomáš GajárekVysoké učení technické v Brněbeach volejbal (muži) – muži
Tomášková BlankaUniverzita Palackého Olomoucatletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – hod kladivem
atletika (ženy) – vrh koulí
Trafina JakubČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – 400 m překážek
Trafina JanČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – 100 m
atletika (muži) – 200 m
atletika (muži) – 400 m
Trčová Michaela Česká zemědělská univerzita v Prazeatletika (ženy) – vrh koulí
Trebulová KristínaVysoké učení technické v Brněbouldering (ženy) – ženy
sportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
Tupý DavidČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – vrh koulí
Turek AdamJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchbadminton (muži) – dvouhra
Tužová NatálieTechnická univerzita v Libercibouldering (ženy) – ženy
sportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
Uherský JanZápadočeská univerzita v Plznijudo (muži) – do 90 kg
šplh na laně (muži) – muži
Vacenovský RichardČeské vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (muži) – muži
Václavík DenisVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – 1500 m
Václavík TomášVysoká škola ekonomie a managementuatletika (muži) – 1500 m
atletika (muži) – 800 m
Václavíková DanielaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – skok daleký
atletika (ženy) – trojskok
Vadlejch FilipVyšší odborná škola ČUS, s.r.o.atletika (muži) – hod oštěpem
Vajda MartinUniverzita Palackého Olomoucatletika (muži) – hod diskem
atletika (muži) – hod kladivem
atletika (muži) – vrh koulí
Vajsejtl JaroslavČeské vysoké učení technické v Prazebadminton (muži) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Vajsejtl JiříČeské vysoké učení technické v Prazebadminton (muži) – čtyřhra
badminton (mix) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Valková Kristýna Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labembeach volejbal (ženy) – ženy
Vandas Daniel Mendelova univerzita v Brněorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Vandasová AdélaUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Vandrovec OndřejUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemšerm (muži) – kord
Vaněk AdamČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Vargová LeonaMasarykova univerzitaatletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – vrh koulí
Vařečka OndřejJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchstolní tenis (muži) – dvouhra
Vašendová JanaVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravastolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Vávra VojtěchVysoká škola ekonomická v Prazešerm (muži) – kord
Vavřík TomášVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Veigertová GabrielaTechnická univerzita v Liberciatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 3 000 m
atletika (ženy) – 800 m
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Veigl LukášČeské vysoké učení technické v Prazestolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Vejman MartinVysoké učení technické v Brnějudo (muži) – do 90 kg
Velič AlexanderVysoké učení technické v Brněbadminton (muži) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Velička KarelUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – skok o tyči
Veselský RichardUniverzita obranybadminton (mix) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Vích PetrUniverzita Karlova v Prazeatletika (muži) – 400 m
Viktorová BarboraUK - Lékařská fakulta v Plzniatletika (ženy) – 400 m překážek
Vilhelmová LiaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 100 m překážek
atletika (ženy) – skok daleký
Vintr MatyášUniverzita Hradec Královéatletika (muži) – 1500 m
Vítek MilošVysoká škola polytechnická Jihlavastolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Vítková KristýnaVysoké učení technické v Brněbeach volejbal (ženy) – ženy
Vláčil OndřejVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – vrh koulí
Vlková TerezaČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (ženy) – skok daleký
atletika (ženy) – trojskok
Vodička LukášVysoká škola ekonomická v Prazešerm (muži) – kord
Vodička TobiášVysoké učení technické v Brněšerm (muži) – šavle
Vodička TomášVysoké učení technické v Brněplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Vohnoutová Michaela Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labembeach volejbal (ženy) – ženy
Vojtek JanOstravská univerzita v Ostravěatletika (muži) – 110 m překážek
atletika (muži) – skok vysoký
Volf MatějVysoká škola ekonomická v Prazebadminton (muži) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Volná DanielaZápadočeská univerzita v Plzniatletika (ženy) – skok daleký
Vondra VladimírZápadočeská univerzita v Plznijudo (muži) – do 66 kg
šplh na laně (muži) – muži
Vopat JanUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labembouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
Voříšková AnežkaZápadočeská univerzita v Plzniatletika (ženy) – 400 m
atletika (ženy) – 800 m
Vosejpka JanZápadočeská univerzita v Plzniplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Votoček Matyᚊkoda Auto Vysoká škola o.p.s.atletika (muži) – 5000 m
Vrabcová KristýnaUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – vrh koulí
Vratišovská ZlataUniverzita obranyplavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
Vrzal VojtěchVysoké učení technické v Brněsportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
Vrzal Zdeněk Vysoká škola polytechnická Jihlavastolní tenis (muži) – dvouhra
Vybíral MatoušUniverzita Hradec Královéstolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (muži) – dvouhra
Waldsberger TomášMasarykova univerzitajudo (muži) – do 73 kg
Waloszek VáclavUniverzita Tomáše Bati ve Zlíněatletika (muži) – 1500 m
Wegmann Tomᚊkoda Auto Vysoká škola o.p.s.bouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
WENDLINGOVÁ MichaelaUniverzita Pardubiceorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Wewiórka AdamVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaatletika (muži) – 4 x 100 m
atletika (muži) – 400 m
Wolf PetrTechnická univerzita v Libercibadminton (muži) – dvouhra
Xiao Ma MatthewUniverzita Karlova v Prazebouldering (muži) – muži
Záhorová AdélaMasarykova univerzitaatletika (ženy) – skok daleký
Zahradníčková EliškaMasarykova univerzitaatletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – vrh koulí
Zajíček JakubTechnická univerzita v Liberciatletika (muži) – 4 x 400 m
atletika (muži) – 400 m
atletika (muži) – 800 m
Zajíček Jakub Technická univerzita v Liberciorientační běh (muži) – sprint H
Zápotočná SophiaMasarykova univerzitaatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 800 m
ZÁRYBNICKÁ LucieUniverzita Pardubicejudo (ženy) – do 70 kg
Zatloukalová BarboraUniverzita Karlova v Prazešerm (ženy) – kord
Zavadilová LucieZápadočeská univerzita v Plzniatletika (ženy) – 200 m
Zbořil Jan Univerzita Palackého Olomoucšplh na laně (muži) – muži
Zděnovec EduardČeské vysoké učení technické v Prazejudo (muži) – do 73 kg
šplh na laně (muži) – muži
Zedník VojtěchMasarykova univerzitaplavání s ploutvemi (muži) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m RP
Zelenka JiříČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – 5000 m
Zeman Lukáš Technická univerzita v Libercistolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Zemanová VěraUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemjudo (ženy) – do 70 kg
Zenkerová AlžbětaZápadočeská univerzita v Plznibeach volejbal (ženy) – ženy
Zigun LilaVysoké učení technické v Brněplavání (ženy) – 100 m prsa
plavání (ženy) – 50 m znak
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m BF
Zlatošová KatarínaUniverzita Palackého Olomoucplavání s ploutvemi (ženy) – 100 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 200 m BF
plavání s ploutvemi (ženy) – 50 m BF
Zubalíková Lucie Univerzita Karlova v Prazeplavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
Žáková AnitaČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 3 000 m
Žáková Edita Česká zemědělská univerzita v Prazeatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – vrh koulí
Žárský DanielVysoké učení technické v Brnějudo (muži) – do 90 kg
Žerava CyrilVysoké učení technické v Brněatletika (muži) – hod diskem
Žídek JanČeská zemědělská univerzita v Prazebeach volejbal (muži) – muži
Žitná VenušeUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labematletika (ženy) – hod diskem
atletika (ženy) – hod oštěpem
atletika (ženy) – vrh koulí