Opravdu chcete registraci zrušit?


Přihlášení sportovci

Filtrovat podle školy:
Filtrovat podle disciplíny:

Registrovaní sportovci

Nalezení sportovci: 153

SportovecŠkolaDisciplíny
Baník MartinZápadočeská univerzita v Plznibeach volejbal (muži) – muži
Benešová AlenaMasarykova univerzitaplavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 400 m volný způsob
Blinka Michal Slezská univerzita v Opavěstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Březina AlešUniverzita Palackého Olomoucšplh na laně (muži) – muži
Bugárová NellySlezská univerzita v Opavěatletika (ženy) – 3 000 m
Cacek KryštofMasarykova univerzitašerm (muži) – šavle
Capulič PatrikŠkoda Auto Vysoká škola o.p.s.beach volejbal (muži) – muži
Cibulka AdamVysoká škola ekonomická v Prazebouldering (muži) – muži
Cihlář MartinZápadočeská univerzita v Plznibeach volejbal (muži) – muži
Ciler JakubVysoká škola chemicko-techologická v Prazebouldering (muži) – muži
Čech PetrUK - Lékařská a farmaceutická fakulta v Hradci Královéorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
ČERNÝ JanUniverzita Pardubiceplavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Eibichová EliškaVysoká škola chemicko-techologická v Prazeatletika (ženy) – 400 m
atletika (ženy) – skok daleký
Ezr JanTechnická univerzita v Liberciplavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m znak
Forejt JakubČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – hod diskem
Franz JanTechnická univerzita v Liberciplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
Galeová EmaMasarykova univerzitabouldering (ženy) – ženy
sportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
GLEICH LukášUniverzita Pardubicejudo (muži) – nad 100 kg
Gribbin Daniel SebastianVysoká škola chemicko-techologická v Prazeatletika (muži) – 800 m
Hejna HynekTechnická univerzita v Libercibouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
Herkus JiříŠkoda Auto Vysoká škola o.p.s.beach volejbal (muži) – muži
HLADÍKOVÁ NatálieUniverzita Pardubiceplavání (ženy) – 100 m prsa
plavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
Hlaváč OndřejUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Hrníčková AndreaČeské vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Hulha LukášUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Chaloupka MatějČeské vysoké učení technické v Prazešerm (muži) – fleret
Ivančo RobinUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemšerm (muži) – kord
Jakeš MartinZápadočeská univerzita v Plznišerm (muži) – kord
Jan SochorVysoká škola chemicko-techologická v Prazebouldering (muži) – muži
Janebová BarboraVysoká škola chemicko-techologická v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Janský MartinVysoká škola chemicko-techologická v Prazeatletika (muži) – 110 m překážek
atletika (muži) – 200 m
Jantač DavidUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemšerm (muži) – šavle
Ježková NikolaVŠE - Fakulta managementu v Jindřichově Hradciatletika (ženy) – 100 m
Jícha FilipČeské vysoké učení technické v Prazeplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
Jisl VáclavČeské vysoké učení technické v Prazeatletika (muži) – 4 x 400 m
atletika (muži) – 400 m překážek
Kaňková IvanaVysoká škola ekonomická v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
KARMELITA OleksandrUniverzita Pardubiceplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 400 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m znak
Klíma OndřejŠkoda Auto Vysoká škola o.p.s.beach volejbal (muži) – muži
Kostka JiříMasarykova univerzitaorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Kozlová LucieUK - Lékařská a farmaceutická fakulta v Hradci Královéatletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – 200 m
Kroužecký TomášČeská zemědělská univerzita v Prazešerm (muži) – kord
KRUPA MichalUniverzita Pardubicestolní tenis (muži) – dvouhra
Líbalová ŠárkaČeská zemědělská univerzita v Prazebadminton (ženy) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
Lindová PavlínaZápadočeská univerzita v Plznibeach volejbal (ženy) – ženy
Měsíčková BarboraUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemšerm (ženy) – kord
Mikelová KateřinaUniverzita Karlova v Prazebadminton (mix) – čtyřhra
badminton (ženy) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
Mladý PetrMasarykova univerzitajudo (muži) – do 81 kg
Nečasová MichaelaČeské vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Nguyen Trong KhaiMasarykova univerzitabadminton (muži) – dvouhra
šerm (muži) – fleret
Nováček TomášVysoká škola ekonomická v Prazejudo (muži) – do 90 kg
Novák MartinTechnická univerzita v Libercišerm (muži) – kord
Novotná Alena Vysoká škola ekonomická v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Patera TomášČeské vysoké učení technické v Prazebadminton (muži) – dvouhra
Pavlíková MagdaVysoká škola ekonomická v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Pekařová JanaUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Peřich MarekČeská zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – skok vysoký
Petiška VojtěchČeské vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (muži) – muži
Petrásková VeronikaUniverzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 400 m
Petrová Kateřina Technická univerzita v Libercibouldering (ženy) – ženy
sportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
Pintera DanielČeská zemědělská univerzita v Prazejudo (muži) – do 81 kg
šplh na laně (muži) – muži
Pohořalý JakubVysoká škola tělesné výchovy a sportu PALESTRAjudo (muži) – do 90 kg
Potůček TomášMasarykova univerzitašerm (muži) – šavle
Procházka Tadeáš Česká zemědělská univerzita v Prazeatletika (muži) – vrh koulí
Průdek JanČeské vysoké učení technické v Prazeplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 100 m prsa
plavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Raška MichalSlezská univerzita v Opavěstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Reinhardová Kristýna PatricieMasarykova univerzitašerm (ženy) – šavle
Růžičková MarieSlezská univerzita v Opavěbadminton (ženy) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
Semerádová JanaMasarykova univerzitaorientační běh (ženy) – krátká trať D
orientační běh (ženy) – sprint D
Srba Lukáš Vysoká škola ekonomická v Prazejudo (muži) – do 60 kg
judo (muži) – do 66 kg
Srp SašaMasarykova univerzitašerm (muži) – šavle
Stodola MarekMasarykova univerzitaplavání (muži) – 100 m motýlek
plavání (muži) – 50 m motýlek
plavání (muži) – 50 m volný způsob
plavání s ploutvemi (muži) – 50 m BF
Svoboda OndřejŠkoda Auto Vysoká škola o.p.s.beach volejbal (muži) – muži
Šámalová TerezaUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemstolní tenis (ženy) – dvouhra
Šercl JonatanVysoká škola chemicko-techologická v Prazebadminton (mix) – čtyřhra
badminton (muži) – dvouhra
Šilhavá Radka Univerzita Karlova v Prazebadminton (mix) – čtyřhra
badminton (ženy) – čtyřhra
badminton (ženy) – dvouhra
Šimonovská PetraVysoká škola ekonomická v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Šritterová VeronikaVysoká škola chemicko-techologická v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Tláskal JakubČeská zemědělská univerzita v Prazebeach volejbal (muži) – muži
Tužová NatálieTechnická univerzita v Libercibouldering (ženy) – ženy
sportovní lezení (ženy) – lezení na obtížnost
Vandrovec OndřejUniverzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labemšerm (muži) – kord
Vaněk AdamČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať H
orientační běh (muži) – sprint H
Voříšková AnežkaZápadočeská univerzita v Plzniatletika (ženy) – 400 m
atletika (ženy) – 800 m
Votoček Matyᚊkoda Auto Vysoká škola o.p.s.atletika (muži) – 5000 m
Waldsberger TomášMasarykova univerzitajudo (muži) – do 73 kg
Wegmann Tomᚊkoda Auto Vysoká škola o.p.s.bouldering (muži) – muži
sportovní lezení (muži) – lezení na obtížnost
ZÁRYBNICKÁ LucieUniverzita Pardubicejudo (ženy) – do 70 kg
Zděnovec EduardČeské vysoké učení technické v Prazejudo (muži) – do 73 kg
šplh na laně (muži) – muži
Zenkerová AlžbětaZápadočeská univerzita v Plznibeach volejbal (ženy) – ženy